CENB1040A1503F01 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CENB1040A1503F01
  • Производитель
    SL Power Electronics
  • Описание
    SL Power Electronics CENB1040A1503F01 Cord Plug: 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Female Current - Output: 2.76A Efficiency: Energy Star - Level V Form: Desktop (3 Prong without Cord) Polarization: Positive Center Power - Output: 40.5W Series: CENB1040 Transformer Type: Switching - Energy Star Voltage - Input: 100 ~ 240VAC Voltage - Output Per Connector: 15VDC